Szneki z glancem

Okleiniarki oraz sytuacja w branży były głównymi tematami dyskusji podczas drzwi otwartych Cehpolu. Gości częstowano drożdżówkami i hiszpańskim winem.

Prezentacja najnowszych modeli maszyn dla branży meblarskiej, w tym polska premiera rewelacyjnie przyjętej przez klientów na Targach Ligna 2009 okleiniarki wąskich płaszczyzn CEHISA BRYKO – tak w skrócie można by opisać drzwi otwarte zorganizowane przez firmę Cehpol.
- Wysłaliśmy z naszej bazy danych ok. 1000 maili z zaproszeniami i wykonaliśmy ok. 100 telefonów do wybranych Klientów. Na nasze drzwi otwarte przyjechało około 30 osób z 20 firm oraz przedstawiciele prasy branżowej. Wszystkich częstowaliśmy poznańskimi „sznekami z glancem”, czyli drożdżówkami oraz hiszpańskim czerwonym winem z Cehisy – opowiada Maciej Olszewski z Cehpolu.
Głównym tematem rozmów była sytuacja w branży meblowej i ogólnie w gospodarce, która w znaczący sposób hamuje chęć zakupu. Klienci najczęściej pytali o serwis gwarancyjny i obsługę maszyn po pewnym okresie eksploatacji.
Zgodnie z przewidywaniami największym zainteresowaniem cieszyły się „3 gwiazdy” Cehpolu, czyli wspomniana Cehisa Bryko oraz okleiniarki wąskich płaszczyzn CEHISA COMPACT 7.2, odkrycie Targów Drema 2009 oraz okleiniarka wąskich płaszczyzn CEHISA SYSTEM 5 PS, która charakteryzuje się nowymi patentami.
- Sprzedaż maszyn była zadowalająca, ale na ostateczne efekty trzeba jeszcze poczekać ze względu na to, że cześć klientów jeszcze analizuje oferty i porównuje z konkurencją – mówi Maciej Olszewski. - Typowa dla tego rodzaju imprez jest obecność Klientów dobrze zorientowanych w ofercie Cehpolu i zdecydowanych na zakup maszyn. Bo przecież nikt nie przyjeżdża 300 km tylko po to, żeby pogadać – dodaje.
 

 

 

  


  

Pozostałe wiadomości

Strona główna

Tagi