Wizytówka Standard

Mebel Konstruktor

Opis

Opis działalności


U nas do mebli znajdziecie wszystko – to dewiza firmy Mebel Konstruktor ze Słupska.

Bardzo bogaty asortyment , na który składają się produkty najlepszych firm krajowych i zagranicznych, zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Mebel Konstruktor oferuje m.in. okucia firm takich jak: Blum, Hettich, FGV, Gamet i Nomet; blaty kuchenne i meblowe spod znaku Lupus i Juan oraz płyty meblowe firm Kronospan Szczecinek i Egger. Oprócz dużej możliwości wyboru, Klienci firmy Mebel Konstruktor mogą zawsze liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo oraz profesjonalnie realizowane usługi dodatkowe. Można do nich zaliczyć cięcie i okleinowanie płyt oraz formatowanie i okleinowanie obrzeży PCV przy pomocy maszyn renomowanych producentów. Mebel Konstruktor korzysta z pilarki marki Altendorf oraz okleiniarki Hebrock.

Mebel Konstruktor ma swoją siedzibę w centrum Słupska. Ponad 90% Klientów firmy stanowią stolarze, jednak ze względu na lokalizację, obsługiwani są także Klienci indywidualni. Zarówno jednych jak i drugich przyciąga możliwość zakupu w Mebel Konstruktor wysokiej jakości towarów różnych producentów.

W akcesoria meblowe, okucia, blaty czy płyty meblowe oferowane przez Mebel Konstruktor można zaopatrzyć się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

Firma pod nazwą Mebel Konstruktor istnieje na rynku od 2002 r. i w przeciągu siedmiu lat, z lokalnej hurtowni stała się liderem branży w swoim regionie. Jak zaznacza właścicielka – Beata Kondratowicz, było to możliwe dzięki ciężkiej pracy oraz doświadczeniu zdobywanemu w branży od 1993 r. w firmach zajmujących się sprzedażą akcesoriów meblowych. – Tradycje naszej firmy sięgają lat 50. ubiegłego wieku. Wtedy to kowalstwem, w tym produkcją gwoździ, parał się jeden z członków mojej rodziny – dodaje właścicielka.
 

Zdjęcia

Branża

Kategorie działalności
Płyty meblowe, Akcesoria meblowe, Blaty meblowe

Kontakt

Strona WWW
Dane kontaktowe

Tel.: 059 847 52 90

e-mail: mebelkonstruktor@op.pl
 

Dane adresowe

76-200 Słupsk

Pl. Dąbrowskiego 3

Tagi