Wizytówka Premium

Max Decor

Opis

Opis działalności

Firma Maxdecor jest hurtownią płyt i akcesoriów meblowych, oferującą pełny asortyment materiałów i elementów wykończeniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: płyty meblowe, obrzeża PCV, akcesoria i pozostałe materiały do produkcji mebli.

Dla naszych Klientów – firm stolarskich i odbiorców indywidualnych - mamy również duży wybór usług dodatkowych takich jak cięcie płyt na wymiar, oklejanie ich obrzeżem PCV oraz transport.

Naszym celem jest zaspokojenie wszystkich oczekiwań klientów projektujących i produkujących meble, dlatego stale poszerzamy ofertę o materiały kolejnych producentów. W tej chwili mamy dostępne płyty takich firm jak: Egger, Pfleiderer i Kronopol oraz bogaty wybór płyt sprowadzanych z Włoch.

Naszym atutem jest atrakcyjne położenie w centrum Wrocławia przy ulicy Robotniczej. Miejsce to charakteryzuje się tym, że jest bardzo blisko centrum miasta a zarazem jest tak położone, że bez problemu można tu dojechać z każdego kierunku.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do bezpośredniego kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, doradzimy optymalne rozwiązania, pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego towaru w stosunku do Państwa oczekiwań.

Zespół naszych fachowców jest zawsze do Państwa dyspozycji. Jesteśmy po to, aby wykonać każdą usługę tak, by dać naszym Klientom pełną satysfakcję. Dodatkowo proponujemy kreatywne rozwiązania oraz podpowiadamy jak wykorzystać nowatorskie i ciekawe pomysły w stolarstwie.
 

Zdjęcia

Oferta

Oferta

PŁYTY MEBLOWE:
* Płyty Wiórowe
* Płyty MDF
* Płyty Laminowane
* Blaty Kuchenne
* Płyty Fornirowane
* Płyty Ognioodporne
* Lekkie Paździerzowe
* Lekkie - drewno egzotyczne
* Sklejki elastyczne

OBRZEŻA PCV:
Zakupione u nas płyty oklejamy obrzeżami firmy Schilsner. Są one doskonale dobrane kolorystycznie do płyt meblowych znajdujących się w naszej ofercie a ponadto cechuje je duża elastyczność oraz znakomita przyczepność.

Struktury obrzeży PCV:
•PE – struktura perlista
•SE – struktura jesionu
•SM – struktura gładka
•PR – pory rustykalne
•BS – struktura biurowa

Rozmiary i konfekcjonowanie obrzeży Schilsner:
•rozmiar 22/05 w rolkach 300m
•rozmiar 22/08 w rolkach 150m
•rozmiar 22/2, 2B/2, 32/2 w rolkach 100m
•rozmiar 45/2 w rolkach 50m
•rozmiar 60/2 w rolkach 25m

Pełna oferta obrzeży PCV do płyt meblowych dostępna jest na stronie www.schilsner.pl

FRONTY MEBLOWE:
Naszym klientom proponujemy fronty meblowe BRW.
To wysokiej jakości produkty. Bogata kolekcja zadowoli gusty wymagających klientów. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość wykonania sprawią, że każda kuchnia nabierze indywidualnego wyrazu, a jakość potwierdzona znakiem jakości ISO 9001 pozwoli się cieszyć meblami przez długie lata. Fronty BRW posiadają atesty higieniczne wydane przez Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.

Ponadto proponujemy również ramki aluminiowe do frontów mebli.

AKCESORIA
Już niedługo w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zarówno niezbędnych w produkcji mebli akcesoriów, jak i ekskluzywnych dodatków, dzięki którym każde meble nabiorą wspaniałego wyrazu. O szczegóły pytaj konsultantów Maxdecor.

USŁUGI:

Cięcie płyt meblowych
Oferujemy usługi cięcia płyt meblowych na w pełni skomputeryzowanej pile panelowej.

Oklejanie obrzeżem PCV
Dajemy Państwu możliwość precyzyjnego oklejenia płyt meblowych obrzeżem PCV.

Transport
Posiadamy własny transport, którym dostarczymy zakupione u nas materiały.

Doradztwo
W Maxdecor nie jesteś zdany sam na siebie. Chętnie doradzimy Ci jak przygotować projekt, materiały i wykonać dobre meble.
 

Branża

Kategorie działalności
Akcesoria meblowe, Płyty meblowe, Obrzeża meblowe, Fronty meblowe, Blaty meblowe
Nagrody i wyróżnienia

Kontakt

Strona WWW Dane kontaktowe

tel. 071 78 74 866

fax 071 78 74 867

biuro@maxdecor.com.pl

 

Dane adresowe

Maxdecor Sp. z o. o.

ul. Robotnicza 72

53-608 Wrocław

Dojazd
Javascript is required to view this map.

Tagi