Najczęściej Zadawane Pytania

Logowanie służy do rozpoznania Użytkownika, po to by zapewnić mu dostęp do własnego konta. Przy logowaniu wymagane są dwa parametry: login (nick) i hasło. Użytkownik określa je w trakcie rejestracji konta w serwisie. Zapewniają one bezpieczeństwo poprzez ograniczenie dostępu do konta jedynie dla osób do tego uprawnionych.
Login to dowolna nazwa, najczęściej nazwa użytkownika. Jest ona jawna i powinna być łatwa do zapamiętania. Hasło to ciąg co najmniej 8 znaków. Powinno ono być znane tylko właścicielowi konta.

Zapomniałeś hasła? Kliknij na "Przypomnij hasło". Aby hasło zostało wysłane na adres podany podczas rejestracji konta, podaj adres e-mail lub nazwę użytkownika.

1. Założyć konto w serwisie można na stronie przez wybór zakładki "Zarejestruj się!" i wpisanie swojej wymyślonej nazwy użytkownika (nick) i adresu e-mai i kliknięcie w buton "Zarejestruj"
4. Na podany adres e-mail zostanie wysłany e-mail z potrzebnymi do zalogowania loginem (nick-iem) i hasłem które będzie można później zmienić samodzielnie w panelu


1. Wybrać z menu link "Dodaj firmę"
2. Wybrać pakiet po czym kliknąć w link "ZAMÓW PAKIET..." który przeniesie nas do strony zakładania konta/logowania
3. Założyć konto w serwisie przez wybór zakładki "Zarejestruj się!" i wpisanie swojej nazwy użytkownika (nick) i adresu e-mai i kliknięcie w buton "Zarejestruj"
4. Na podany adres e-mail zostanie wysłany e-mail z potrzebnymi do zalogowania loginem (nick-iem) i hasłem które będzie można później zmienić samodzielnie w panelu
5. Logujemy się przez wpisanie loginu (nicka) i hasła do panelu klienta z którego można dodać wizytówkę firmy czy ogłoszenie na giełdzie
6. Po zalogowaniu nad menu poziomym po lewej stronie serwisu pojawia się box zatytułowany nick-iem jaki podaliśmy podczas rejestracji. Klikamy w link "Moje konto"
7. W miejscu strony pojawi się box "Moje konto" w którym wybieramy zakładkę "Moja wizytówka" gdzie wpisujemy dane swojej firmy po czym klikamy buton "Zapisz"
8. Wizytówka jest opublikowana w katalogu firm

Tagi