Dremasilesia 2010 - relacja video

Wczoraj zakończyła się kolejna edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Dremasilesia - Mebeltechexpo 2010 w Katowicach. zapraszamy do obejrzenia materiałów video z tej imprezy.

- W ostatnim dniu Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Dremasilesia - Mebeltechexpo 2010 można powiedzieć, że spotkanie branży z regionu Górnego Śląska udało się znakomicie - mówi Jacek Obarski, przedstawiciel organizatora Dremasilesia - Mebeltechexpo 2010.

Spacerkiem po targach: 

 

Ciekawe akcenty:

CNC do obróbki drewna w akcji. Prezentowane podczas Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO centrum obróbcze marki SCM. 

 

 

Przyklej okleinę do płyty w minutę. Pokaz zastosowania kleju Sta-Put na targach DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO 2010 w Katowicach.  

 

Aplikacja i obróbka wąskiego obrzeża w minutę. Pokaz aplikacji oraz obróbki wąskiego obrzeża za pomocą prostego urządzenia na targach DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO 2010 w Katowicach.

 

Bezklejowy system łączenia płyt w korpus meblowy. Pokaz ciekawego sposobu łączenia płyt meblowych, bez zastosowania kleju - na targach DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO w Katowicach. 

 

Opinie:

Wypowiedź Andrzeja Półrolniczaka, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA na temat targów DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO.

 


 

Tagi