Dremasilesia - Mebeltechexpo 2011

V edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Dremasilesia - Mebeltechexpo odbędzie się w dniach od 30 września do 2 października w Katowicach.

 

Organizowane wspólnie przez Międzynarodowe Targi Katowickie oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie wydarzenie jest kolejną w roku okazją, aby kilka miesięcy po poznańskich targach DREMA, w jednym miejscu i o jednym czasie zapoznać się z najnowszymi propozycjami ze świata maszyn oraz narzędzi do obróbki drewna. W tegorocznej edycji śląskiego spotkania branży udział weźmie ponad 50 firm, które wspólnie tworzyć będą kameralną, sprzyjającą rozmowom handlowym atmosferę.


Targi Dremasilesia - Mebeltechexpo dostarczą wielu ważnych informacji na temat najnowszych rozwiązań technologicznych dedykowanych rzemieślnikom, małym i średnim zakładom stolarskim.


Podczas targów Dremasilesia - Mebeltechexpotrwać odbędą się "III Warsztaty Parkieciarskie ... na Żywo", zorganizowane przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy. Na specjalnej przestrzeni seminaryjno - pokazowej realizowany będzie ciekawy program merytoryczny, dedykowany praktykom tego zawodu oraz przyszłym rzemieślnikom. Mające już swoją renomę Warsztaty są także okazją do zapoznania się z najnowszymi propozycjami ze świata narzędzi oraz komponentów niezbędnych do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.


Odwiedziny targów można połączyć z uczestnictwem w konkursie "Zbuduj wieżę i wygraj", który po raz czwarty zorganizują: Wydawnictwo KD Media - wydawca Kuriera Drzewnego oraz firma ITA Tools. Organizatorzy są równocześnie fundatorami nagród. Konkurs polega na zbudowaniu jak najwyższej wieży z drewnianych klocków. Każdego dnia podczas targów wyłonimy dwóch najlepszych budowniczych, którzy przejdą do niedzielnego finału oraz otrzymają nagrody dnia w postaci szablonów CMT650 przeznaczonych do wycinania i łączenia blatów oraz elektroniczne kątomierze DAF-001. W finale zawodnicy stoczą bój o główną nagrodę, którą jest ręczna frezarka CMT8E.

 

Dremasilesia - Mebeltechexpo, tu warto być!


Spotkanie branży drzewnej i meblarskiej w Katowicach jest cenione przez wystawców i odwiedzających je profesjonalistów za wysoką jakość nawiązywanych kontaktów oraz atmosferę sprzyjającą rozmowom handlowym. Jesienna wizyta w Katowicach rekomendowana jest nie tylko właścicielom istniejących już firm stolarskich, którzy myślą o rozwoju swojego biznesu. Także osoby poszukujące pomysłów na własną działalność gospodarczą w różnych sektorach branży drzewnej i meblarskiej znajdą na targach Dremasilesia - Mebeltechexpo potencjał cennej wiedzy będącej podstawą do budowania przewagi konkurencyjnej w segmentach produkcji oraz usług stolarskich.


Kiedy i gdzie?
Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO 2011
30 września - 2 października 2011, Katowice, od g. 10.00 - 17.00 (02.10 - do g. 16.00)


Teren Międzynarodowych Targów Katowickich
ul. Bytkowska 1B, 40 - 955 Katowice


Ceny biletów:
10 zł - bez rejestracji
5 zł - dla zarejestrowanych zwiedzających

 

Tagi