Fala nowości

Firma California Trading poszerza ofertę swoich produktów. Oprócz oklein oferuje także kleje oraz sklejkę elastyczną. 

- Stając się firmą rozpoznawaną na rynku meblarskim nie chcemy zamykać się na jedną specjalizację – tłumaczy Jędrzej Kamiński z California Trading. Marka California Trading jest wśród oklein w ścisłej czołówce, a teraz dodatkowo poszerza ofertę swoich produktów. - Mamy nadzieję, że klienci, którzy znają już wysoką jakość wykonywanych przez nas usług, przychylnym okiem spojrzą na nasze nowe propozycje i z chęcią przetestują nowe produkty – informuje Kamiński.
 

Pierwszym z nowych produktów jest klej do klejenia drewna na zimno. Powodem jego wprowadzenia do oferty były liczne zapytania klientów o rodzaj kleju, który byłby najlepszy do pracy z okleiną sprzedawaną przez California Trading. - Chcąc ułatwić klientom wybór, zdecydowaliśmy się wprowadzić własny klej. Dwa jego rodzaje – szybkoschnący i normalny – sprawią, że praca z naszym fornirem stanie się jeszcze prostsza – tłumaczy Jędrzej Kamiński.
 


 

Kolejnym nowym produktem oferowanym przez California trading jest sklejka elastyczna. Jej właściwości fizyczne mocno przewyższają jej normalną wersję. Produkt dostępny jest w wymiarach 2440 x 1220 mm i różnorodnej grubości.

- Chcąc pozostawać na bieżąco tak pod względem trendów kolorystyki jak i nowinek technicznych zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty naturalną okleinę elastyczną Lamiform – mówi Kamiński. Jest to naturalna okleina na podłożu fenolowym, która podobnie do laminatu HPL zyskuje niezwykłą giętkość i odporność na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest format liści – 1220 x 2440 mm – jak i różnorodne tekstury powierzchni – satyna, połysk czy mat. 
 


 

Dodatkowo od 01.08.2009 każde zamówienie powyżej 500 zł netto, będzie wysyłane za darmo.

 

Tagi