Magiczne spotkanie z Procad

Ogólnopolska Wystawa Użytkowników Systemów CAD – Procad Expo, która odbywała się równolegle w pięciu miastach, już za nami.

Główną częścią wystawy w Gdańsku były seminaria i warsztaty adresowane do inżynierów i projektantów branży architektonicznej i budowlanej, mechanicznej, zarządzania infrastrukturą, drogową i geodezją. W salach seminaryjnych zademonstrowano najnowsze wersje systemów CAD firmy Autodesk z serii 2010. 

Właśnie bardzo dobrze przygotowane merytorycznie seminaria i warsztaty były największą siłą PROCAD EXPO 2009. Łącznie kilkaset osób miało szansę wysłuchać lub aktywnie uczestniczyć w demonstracji najnowszych wersji systemów wspomagających projektowanie. Dla większości z gości było to pierwsze zetknięcie z rodziną produktów Autodesk 2010.

Pokazy przygotowane były tak, aby z jednej strony rozwiązywały typowe problemy projektowe, a z drugiej zachęcały do innowacyjności i chwytania po nowe rozwiązania technologiczne dedykowane projektantom poszczególnych branż. Formuła połączenia wykładów z możliwościami sprawdzenia nowych funkcji „na żywo” podczas warsztatów, a ponadto dostęp do specjalistów w zakresie oprogramowania Autodesk oraz możliwość wymiany opinii z innymi użytkownikami pozwoliły gościom na uzyskanie wiedzy potrzebnej do jeszcze efektywniejszego wykorzystywania posiadanego oprogramowania

Tegoroczna wystawa odbyła się we wnętrzach Gdańskiego Parku Naukowo Technologicznego, miejsca idealnie komponującego się z misją PROCAD. Nowoczesne wnętrza pomieściły nie tylko 6 sal seminaryjnych i warsztatowych ale także pokaźną część wystawową. Obowiązkowym punktem jej zwiedzania był pokaz urządzeń wielkoformatowych HP, wśród których były także polskie premiery.

Ostatnim punktem programu była mniej oficjalna część wystawy. Pokaz magii, grill i losowanie nagród.

Fot.: Procad

  


  

Pozostałe wiadomości

Strona główna


 

Tagi