Nowa hurtownia płyt meblowych

Spółka Turkowiak z miejscowości Gołanice niedaleko Leszna, specjalizująca się do tej pory w produkcji listew ramiarskich i ram o obrazów, rozszerzyła zakres swojej działalności. 23 maja pod hasłem „Egger – płyta nie do zdarcia” nastąpiło otwarcie autoryzowanej hurtowni płyt meblowych austriackiej firmy.

Hurtowna płyt meblowych Turkowiak to pierwsza tego typu placówka w regionie. - Stolarzom, firmom meblarskim, architektom oraz klientom indywidualnym oferujemy pełne zaplecze produkcyjne z możliwością wykonania wielu dodatkowych usług – informuje Jacek Turkowiak.
Firma oferuje rozkrój płyt wraz z optymalizacją, brzegowanie krawędzi, prosto i krzywoliniowe, frezowanie, wiercenie, lakierowanie, suszenie tarcicy i doradztwo technologiczne.
W nowej hurtowni, oprócz płyt meblowych, można kupić akcesoria i materiały meblowe znanych firm. Okucia meblowe włoskiej firmy FGV, obrzeża firm MAAG i Hranipex oraz lakiery do drewna firmy Barpimo.

- Zdecydowaliśmy się na otwarcie hurtowni i wprowadzenie do oferty płyt firmy Egger, ponieważ uważam, że materiały tego renomowanego producenta wyróżniają się na tle konkurencji. Jakość i ciekawe wzornictwo, to walory doceniane przez wielu fachowców z branży – mówi Jacek Turkowiak.

Przez najbliższe dwa tygodnie hurtownia udziela na wszystkie produkty specjalnego rabatu.


Fot. Turkowiak

  


  

Pozostałe wiadomości

Strona główna

Tagi