Nowoczesny design już w Polsce

Tak wyrazistych i głębokich struktur powierzchni nikt w Polsce ani w krajach ościennych nie produkuje.

Spółka FORNER z Lublina, która reprezentuje w Polsce włoską firmę CLEAF przedstawiła trzy zupełnie nowe struktury powierzchni tego producenta: SMART , SURF i PENELOPE. Produkt jest absolutną nowością na naszym rynku. Charakteryzuje się nowatorskimi, bardzo głębokimi i wyszukanymi strukturami powierzchni, które tworzą zarówno wzrokowy jak i fizyczny efekt. - To bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego designu. Tak wyrazistych struktur nikt w Polsce ani w krajach ościennych nie produkuje – podkreśla Sebastian Bartkowiak, współwłaściciel spółki FORNER.

Struktury, które wyszły spod ręki projektantów CLEAFa, to produkt zaawansowany pod względem technologicznym. Sposób wytwarzania płyt TSS firmy CLEAF jest podobny do produkcji płyt pokrytych filmem melaminowym. Jednak zamiast papieru nasączonego żywicą melaminową, występuje kilka warstw papierów (podobnie jak przy produkcji laminatu HPL) w zależności od głębokości stosowanej struktury.

W każdej z trzech struktur: SMART, SURF i PENELOPE znalazły się trzy dekory. Płyty produkowane są w formacie : 2800 x 2070mm i są pakowane w paletach po 20szt. W rozbudowywanej cały czas sieci dystrybucji są one dostępne w grubościach 10 i 18 mm.

Elegancja i lekkość wyrafinowanych tekstur powoduje, że głównym przeznaczeniem płyt są wypełnienia szaf przesuwnych (zwłaszcza seria SURF) oraz produkcja frontów mebli kuchennych (głównie SMART i PENELOPE). Powierzchnie można dopasować nawet do najbardziej wyszukanych wnętrz. Ponadto dekory z serii PENELOPE idealnie nadają się również jako korpusy i fronty mebli biurowych.

Warto nadmienić, że do każdego dekoru firma CLEAF przygotowała obrzeże ABS w kolorze w 100% zgodnym z kolorem i strukturą, przez co wyprodukowany front mebla wygląda niezwykle profesjonalnie. FORNER oferuje także laminat HPL oraz HDF laminowany w grubości 3mm- stosowany w produkcji drzwi. (dekory na zdjęciach)

Stany magazynowe obejmujące płyty w grubości 10 mm i 18mm oraz obrzeża ABS w szerokości 22mm i grubości 1mm gwarantują szybki serwis na terenie kraju. Obecnie płyty TSS CLEAF z obrzeżami można nabyć w KRYMAR – Chorzów , Z&K – Swarzędz i KOMANDOR Bydgoszcz S.A. oraz Meblolux – Lublin. Jak zapowiadają właściciele firmy FORNER, jeszcze w grudniu powstaną kolejne punkty oferujące ten wysokiej jakości produkt.

 więcej na temat płyt TSS Cleaf oraz ZDJĘCIA


 

Pozostałe wiadomości

Strona główna

Tagi