Nowy magazyn płyt

600 metrów kw. liczy nowy magazyn płyt meblowych Firmy Marecki – Strefa Płyt. Dzięki niemu dostawca istotnie zwiększy stany magazynowe oferowanych materiałów, a tym samym zapewni lepszą i szybszą obsługę zleceń.

W magazynie może pomieścić się 200 palet płyt, z tej liczby 80 stanowisk pozwala na szybki dostęp do wybranych 80 barw. Taki mechanizm pozwolił na znaczne rozszerzenie kolorystyki płyt laminowanych dostępnych w stałej ofercie tego dostawcy. Aktualnie od ręki można nabyć płyty laminowane w 100 kolorach, 7 strukturach, 7 grubościach i 3 formatach.

- Na uwagę producentów szaf przesuwnych zasługuje zwłaszcza bogata oferta płyt laminowanych firmy Kronospan o grubości 10 mm, w tym zakresie w stałej sprzedaży dostępne są 4 struktury, 3 formaty i 23 dekory – mówi Magdalena Kozak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu firmy Marecki. Ponadto w ofercie znajduje się szeroki asortyment płyt wiórowych surowych, HPL w wysokim połysku, HDF, OSB i MDF.

Jednocześnie firma „Marecki” z Wadowic, specjalizująca się w produkcji frontów meblowych, wprowadziła do swej oferty 18 nowych kolorów drewnopodobnych i kolorów uni w kilku strukturach. Jej asortyment obejmuje teraz już 79 różnych wzorów folii PVC. Wśród nowych propozycji są zarówno drewnopodobne wzory tradycyjne, ale w nowych wydaniach, przykładem tego może być świerk górski (nr 84), a także dekory nowoczesne, na przykład orzech bielony (nr 97). Tym samym w nowościach znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasyki, jak i nowoczesnej stylizacji.
 

Tagi