Sukces firmy Schattdecor

- Również w trudnych czasach jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych Klientów - podkreśla prezes Schattdecor AG Reiner Schulz.Słowa te stanowią żywy element funkcjonowania przedsiębiorstwa, czego dowodem jest prezentacja firmy Schattdecor na targach Interzum 2009 w Kolonii.


Wyraziste dekory meblowe i podłogowe, przejrzysta koncepcja trendowa, innowacje z zakresu folii finish, wydruki cyfrowe i najważniejszy w całej koncepcji – zadowolony Klient, zadecydowały o sukcesie wiodącego producenta papierów dekoracyjnych, który swój udział w targach argumentuje konsekwencją w działaniu.

Schattdecor na swoim liczącym 620 m kw stoisku (na zdjęciu powyżej), zaprezentował ponad 100 nowych dekorów meblowych i podłogowych. Wśród dekorów meblowych zachwycały przede wszystkim Karelia Pinie, Coimbra oraz dekor fantazyjny Riffie. Dekory podziwiane były przez ponad 400 Klientów, którzy odwiedzili targi w Kolonii. Elegancki Nero Marquina, Jabłoń Plateau oraz Canyon White Pine to hity wśród dekorów podłogowych, wśród folii wyróżniały się Laricio Pinie i Pinewood. Goście oraz Klienci z całego świata wykorzystali imprezę targową na intensywne rozmowy oraz wymianę doświadczeń.Klarowna i przejrzysta architektura stoiska stworzyła bazę do interpretacji nowej koncepcji trendowej, w której zaciera się granica między wnętrzem stoiska a przestrzenią zewnętrzną. Centrum stoiska tworzyła część ogrodowa z barem oraz showroom z prezentacją trendów.
Formy meblowe w strefie ogrodu umiejscowione zostały na trzech wyspach nawiązujących do „digital VISION” made by Schattdecor. Podkreślając znaczenie tematu wydruków cyfrowych team designu i rozwoju dekorów z Thansau przygotował specjalnie na potrzeby targów Interzum 2009 siedem wydruków cyfrowych (na zdjęciu powyżej wydruk cyfrowy „Pebbles“) . Zaprezentowane wydruki podkreślają, że ta ukierunkowana na przyszłość technologia druku jest ważnym tematem dla specjalisty zadrukowanych papierów dekoracyjnych z Thansau.

Schattdecor podkreślił również swoje nietuzinkowe możliwości z zakresu folii finish prezentując dekor kamieniopodobny Statuario Venato w wysokim połysku z nowej kolekcji Smartfoil – High Gloss. Zaprezentowana przez specjalistę zadrukowanych papierów dekoracyjnych folia z efektem lustrzanego połysku pozwoliła zwiedzającym odczuć naturalność dekoru. Dekor i jego powierzchnia tworzą niezwykłą symbiozę!
Nowe dekory Pinewood i Laricio Pinie z kolekcji Post-foil z efektem 3D (na zdjęciu powyżej Sosna Laricio) dają firmie Schattdecor możliwość kreowania przestrzeni z zastosowaniem efektu trójwymiarowego.

Na wystawie „Innovation of Interior” Schattdecor zaprezentował różnorodne możliwości wykorzystania dekorów horyzontalnych w formie pionowych paneli ściennych, które są również prezentowane w nowym biurowcu firmy w centrali w Thansau. Nie tylko architekci wnętrz, designerzy ale również przedstawiciele takich przedsiębiorstw jak: Lufthansa, AIDA Cruises przekonali się o możliwościach firmy Schattdecor.

Targi Interzum 2009 to wielki sukces firmy Schattdecor. Klientom i gościom targowym z całego świata Schattdecor starał się zapewnić profesjonalny serwis i stworzyć dobrą atmosferę do rozmów. Interzum jest miejscem, w którym pokazywane są nowe produkty, miejscem, w którym obecność jest wręcz obowiązkowa. Tutaj kreuje się bowiem przyszłość!
 

Tagi