Większy sklep - bogatsza oferta

Wiosna to czas zmian. Firma „Marecki” powiększyła swój sklep firmowy w Wadowicach. Na 230 m2 powierzchni klienci znajdą teraz jeszcze bogatszą ofertę akcesoriów meblowych, płyt laminowanych, blatów kuchennych i frontów meblowych.


Ostatnio do swojej oferty firma „Marecki” wprowadziła płyty DSO, czyli lakierowane płyty mdf. Płytę tę można kupić w 4 strukturach (super mat, pory drewna, szczotkowane aluminium i wysoki połysk). To kolejna alternatywa obok płyt HPL dla płyt akrylowych.

To nie jedyna nowość w ofercie. Fronty mdf wzbogaciły się o kolejny frez - Madera. Front przypomina obecny w ofercie frez „Floryda”, lecz charakteryzuje się głębszym frezowaniem. Świetnie komponuje się zarówno z kolorami tradycyjnymi (np. 86- orzech jasny) jak i nowoczesnymi (np. 102- laredo jasne). Firma „Marecki” postawiła również na blaty kuchenne. W stałej sprzedaży posiada pełną kolorystykę blatów firmy Kronospan (ok. 500 sztuk) o szer.60cm i gr.28, 38mm.

Firma „Marecki” istnieje od 1994r. Jest producentem frontów mdf. Zajmuje się również kompleksową obsługą zakładów stolarskich, studiów kuchennych i salonów meblowych.
 

Tagi