Wysoki połysk obrzeża dla Kronospanu i Eggera

Powierzchnie o wysokim połysku na dobre zadomowiły się we współczesnym wzornictwie meblowym. Dbając o satysfakcję klienta, firma Rehau oferuje obrzeża o lustrzanej optyce. Trend ten wyznaczają również producenci laminatów, jak również płyt jak chociażby Kronospan czy Egger.

Rehau jest specjalistą w obróbce tworzyw polimerycznych oraz zaufanym dostawcą produktów dla branży meblarskiej. Szczególnie mocny akcent, firma Rehau kładzie przede wszystkim na produkcję obrzeży meblowych, dopasowanych do kolekcji największych światowych producentów płyt. Firma Rehau w swojej ofercie posiada obrzeża wykonane z PVC, ABS, PP oraz PMMA.

RAUKANTEX – obrzeża wysoki połysk – kolekcja Kronospan High Gloss / DSO oraz Egger ST30
Wysoki połysk zadomowił się również w kolekcjach producentów płyt – firm Kronospan oraz Egger. Kolekcje płyt Kronospan High Gloss oraz DSO uzupełnione są obecnie również o wysokiej jakości obrzeża meblowe Rehau.

 
(Kronospan High Gloss)                (Egger ST30)
 

Po raz kolejny firma dowiodła swoich kompetencji dostarczając obrzeża idealnie dobrane do kolekcji płyt zarówno pod kątem barwy jak również stopnia połysku. Obrzeża do płyt High Gloss oraz DSO to obecnie łącznie 26 pozycji. Wszystkie dostępne w wymiarze 23/0,8mm oraz materiale PVC. Dostarczane są pojedynczo w kartonach po rolce 150m, standardowo z folią ochronną.

Obrzeża o wysokim połysku Rehau uzupełniają również kolekcję ST30 firmy Egger. Oferta Rehau obejmuje obecnie łącznie 14 pozycji. Wszystkie dostępne są w wymiarze 23/1,3 oraz materiale ABS. Dostarczane są pojedynczo w kartonach po rolce 100m, standardowo z folią ochronną.

RAUKANTEX - lustrzany połysk mirror gloss
W skład kolekcji wchodzi 41 atrakcyjnych kolorów (UNI) dopasowanych do laminatów firmy Formica. Obrzeża produkowane są z tworzywa ABS oraz dostępne w ramach kolekcji standardowej Express Collection w wymiarze 23/1,3 mm. Kolekcja obrzeży o lustrzanym połysku to doskonałe rozwiązanie mogące znaleźć zastosowanie w przestrzeniach kuchennych (korpusy, fronty o wysokim połysku).(mirror gloss)
 

Tagi