Branżowe Targi Pracy Technologów Drewna

18/05/2011 - 10:00
18/05/2011 - 14:00

 

Branżowe Targi Pracy Technologów Drewna to impreza o wieloletniej tradycji, która wpisała się na stałe w kalendarz imprez studenckich Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Dzięki temu spotkaniu, pracodawcy mają możliwość bezpośredniego kontaktu z przyszłymi pracownikami. Jest to o tyle ważne, gdyż obecnie dostrzega się deficyt absolwentów kierunku TD na rynku pracy.

 

Spotkanie ze studentami jest możliwością do przedstawienia oferty praktyki, stażu i pracy. Dzięki bezpośredniości tego wydarzenia, każdy pracodawca może nakreślić najwłaściwszy tok studiowania swoim przyszłym pracownikom, czyli studentom zainteresowanym daną firmą. BTPTD pokazują jak duże jest zainteresowanie tego typu rekrutacją, jest to nowe narzędzie, które pozwala kształtować sylwetki przyszłych pracowników. Dzięki możliwości odbywania nieformalnych rozmów, nasi studenci dobywają zdecydowanie więcej informacji o rzeczywistych szansach zatrudnienia, co motywuje ich do znacznie efektywniejszego studiowania i określania swoich priorytetów.

 

Organizatorzy Branżowych Targów Pracy Technologów Drewna zachęcają do udziału wszystkie zainteresowane firmy, które poszukują pracowników wysoko wykwalifikowanych, gdyż poznański Wydział Technologii Drewna kształci właśnie takich absolwentów.

 

Tegoroczna edycja BTPTD została połączona z Dniem Technologa Drewna, czyli spotkaniem na wolnym powietrzu przy grillu studentów oraz wykładowców.

 

 

Czego organizatorzy oczekują od firm:

Od firm oczekujemy przygotowania:

  • oferty pracy, praktyki, stażu
  • 5 minutowej prezentacji firmy (w programie Microsoft Office PowerPoint)

 

Koszt wystawienia się: 300 zł (netto)

 

Organizatorzy oferują: (do uzgodnienia)

a.     Stoisko wystawiennicze: stolik akademicki + dwa krzesła

b.     Tablicę ekspozycyjną, do umieszczenia plakatów, banerów, itp.

c.     Kawę, herbatę, napoje zimne, poczęstunek  

 

Termin napływania zgłoszeń:     11.05.2011

 

Kontakt:

Preferowany kontakt i zgłoszenia drogą elektroniczną:

e-mail: sswtdpoznan@gmail.com

fax:     +48 61 848 71 02

Tagi