Drema Furnica - wskazówki dla zwiedzających

Już we wtorek 29 marca rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA oraz Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA. Zapoznaj się ze wskazówkami organizatorów dotyczącymi, aby najpełniej wykorzystać swoją podróż do Poznania.

 

 

1. Upewnij się, że się zarejestrowałeś

Po uprzedniej rejestracji (www.mtp24.pl) otrzymasz w kasie darmowy pakiet zwiedzającego (wielokrotny bilet na całe wydarzenie, katalog wystawców, catering, pożyteczne informacje o wystawie i mieście), abyś mógł uniknąć kolejek. Oszczędzasz czas i pieniądze.

 

2. Weź darmowy plan wystawy

Upewnij się, że weźmiesz bezpłatny plan na wejściu na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Jest on niezmiernie ważny, aby znaleźć wystawców i przestrzenie specjalne, które chcesz odwiedzić, możesz wyznaczyć sobie trasę zwiedzania. Możesz znaleźć tam informacje o wydarzeniach towarzyszących. Znajdziesz również tablice „Jesteś tutaj" na terenie wystawy, co dodatkowo pomoże Ci w poruszaniu się.

 

3. Kup dostęp do Internetu

Radzimy Ci zakupić dostęp do Internetu na wejściu. Oferujemy połączenie Wi-Fi, które kosztuje jedynie 15 PLN - 4 € (3 godziny), 35 PLN - 9 € (24 godziny) oraz 80 PLN - 20 € (całe wydarzenie).

 

4. Upewnij się, że masz wystarczająco czasu na zwiedzanie

Żeby zobaczyć wszystkich z ponad 800 wystawców, jak również interesujące wydarzenia, przestrzenie specjalne i konferencje musisz zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. Większość zwiedzających uważa, że potrzeba co najmniej jednego całego dnia, żeby zapoznać się z ofertą targów. Teren targów jest otwierany o 9.00 i zamykany o 17 każdego dnia.

Odwiedź naszą stronę www.mtp.pl, następnie wybierz opcję PODRÓŻ I POBYT" (aby uzyskać informacje o dojeździe do Poznania) oraz opcję „HOTELE" (aby zarezerwować hotel poprzez wskazaną przez nas agencję turystyczną). Powinieneś znaleźć duży wybór noclegów pasujący do każdego budżetu.

6. Odrób swoją pracę domową

Odwiedź nasze strony (www.drema.pl, www.furnica.pl), w katalogu wystawców znajdź lokalizację przedsiębiorstw, które Cię interesują. Sprawdź program wydarzeń, aby wziąć udział w najbardziej odpowiednich dla Ciebie wydarzeniach.

7. Odpocznij

Zwiedzanie wystawy może być męczące, zachęcamy do robienia sobie przerw w restauracjach targowych lub Punktach REST&MEET na terenie targów. Daje Ci to również możliwość zaplanowania, które stanowiska chcesz odwiedzić jako następne.

8. Skorzystaj z prezentacji trendów i wskazówek biznesowych

Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują zwiedzającym szereg wydarzeń prezentujących trendy i seminaria biznesowe. Jest to idealne miejsce, żeby znaleźć inspirację w tym co najlepsze w branży.

 

Szczegółową zapowiedź targów Drema 2011 można znaleźć TUTAJ

 

Szczegółówą zapowiedź targów Furnica 2011 można znaleźć TUTAJ

 

Plan targów Drema Furnica 2011 można znaleźć TUTAJ

 

Szczegółówy program wydarzeń można znaleźć TUTAJ

 

Targi DREMA FURNICA 2011 to:  

  • - najważniejsze w Europie Środkowo - Wschodniej spotkanie biznesowe branży drzewnej i meblarskiej
  • - niemal 800 czołowych producentów i dostawców technologii oraz komponentów najwyższej jakości
  • - ponad 35 000 m2 powierzchni wystawienniczej do zwiedzania
  • - ciekawy program wydarzeń oraz unikalne przestrzenie prezentacyjne 

 

 

Tagi