Egger roadshow ponownie w sierpniu

W sierpniu po raz kolejny rusza w Polskę stoisko Eggera na kółkach. Tym razem samochód pojawi się na parkingach dystrybutorów z województw podlaskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

 

Podczas czerwcowego Roadshow samochód Eggera pojawił się u dystrybutorów austriackiej firmy z województw: pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego i dolnośląskiego. Na tych terenach w bardzo sympatycznej atmosferze, posilając się potrawami z grilla i napojami chłodzącymi, Egger wraz z partnerami zaprezentować nasze „stoisko na kółkach" oraz wymienić się doświadczeniami ze stolarzami, producentami mebli i architektami.

 

Spotkania okazały się niezwykle owocne, a ekspozycja została przyjęta bardzo entuzjastycznie. Egger Truck to idealne miejsce do prezentacji produktów, organizacji szkoleń, a przy okazji pogłębiania relacji z klientem. Dawniej by zdobyć informacje na temat nowych produktów i rozwiązań klienci odwiedzali zakłady. Obecnie dzięki mobilnej ekspozycji austriacka firma może dotrzeć do dystrybutorów w ich siedzibie i odpowiedzieć na pytania nurtujące stolarzy,  producentów mebli, architektów i projektantów.

 

- Roadshow jest doskonałą okazją do pogłębionej dyskusji i poznania potrzeb naszych klientów, a także doskonałą sposobnością, by po raz kolejny udowodnić, że tworzymy więcej z drewna - czytamy w komunikacie firmy. 

 

 

Tagi