Kronospan ogłasza nabór na praktyki studenckie

Kronospan od lat przyjmuje chętnych na praktyki studenckie. Podczas nich można zdobyć doświadczenie zawodowe, które w przyszłości można umieścić w CV. Wybrani kandydaci będą mogli uczestniczyć w pracy wielu działów zakładów.

 

- Umożliwiamy w ten sposób młodym ludziom zdobycie doświadczenia zawodowego. Praktyka w naszych zakładach jest doskonałym sposobem na zaznajomienie się ze specyfiką  nowoczesnych organizacji. - mówi Joanna Szremska, Manager Działu Personalnego Kronospan. - Taka wakacyjna praca jest zazwyczaj pierwszym kontaktem młodego człowieka z rzeczywistością zawodową. Dbamy o to, by studenci dobrze się czuli w nowym środowisku, dlatego mamy określone zasady obowiązujące podczas praktyk - dodaje.

 

Opiekunowie praktykantów są zobowiązani przygotować ciekawy i przemyślany program praktyk, zadbać o dobre przywitanie, przekazać wiedzę o firmie i branży. Powinni także służyć wsparciem i opieką, przekazywać własną, konstruktywną opinię na temat ich pracy. Takie podejście daje możliwość zaangażowania się w pracę zespołu, a także zapewnia pomoc w realizacji samodzielnych zadań.

 

Program praktyk jest także częścią procesu rekrutacyjnego, dlatego Kronospan stara się pokazywać perspektywy rozwoju zawodowego w ramach swojej organizacji. - Liczymy na to, że najlepsi staną się w przyszłości wartościowymi pracownikami - mówi Rafał Bernasiński, rzecznik prasowy Kronospan.

 

Zainteresowani studenci oraz absolwenci wyższych uczelni proszeni są o kontakt z działem  personalnym Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. w celu złożenia aplikacji.

Pocztę należy kierować na adres: rekrutacja.szczecinek@kronospan.pl.

 

 

 

 

Tagi