Nowa kolekcja płyt w Komandor

Komandor, producent szaf z drzwiami przesuwnymi wprowadził do swojej oferty 14 nowych dekorów płyty meblowej. 

 

Funkcjonalność, elegancja i niezwykłe bogactwo kolorów - tak można najkrócej podsumować efekt współpracy firmy Komandor i Kronopol - producenta płyt meblowych. W wyniku tej współpracy firma Komandor na jesień wprowadza do swojej oferty nowe płyty meblowe do wypełnień w szafach, garderobach i zabudowach.


W nowej kolekcji znalazły się między innymi płyty z innowacyjnymi strukturami powierzchni synchronicznej odzwierciedlającej w najdrobniejszych szczegółach naturalne piękno drewna, dekory przypominające swym rysunkiem dęby i trawę morską.
Bogata oferta kolorystyczna płyt meblowych w nowej kolekcji, zróżnicowana struktura powierzchni dają możliwość tworzenia oryginalnego wnętrza i nadawania mu indywidualnych cech oraz zaspokoi zróżnicowane gusta i potrzeby. Będzie również doskonałym uzupełnieniem do dotychczasowej oferty składającej się z kilkudziesięciu różnych kolorów płyty meblowej, szkła lacobel, rattanu, bambusa oraz wielu innych materiałów możliwych do wykorzystania do produkcji szaf i mebli.

Tagi