Premiera nowej kolekcji Cleafa na Viva Light

 

Forner, oficjalny polski dystrybutor laminowanych płyt włoskich z fabryki Cleaf, podczas Arena Design - Viva Light - zaprezentował nową kolekcję Forner 59' by Cleaf.

 

Jak powiedział w rozmowie z portalem PłytaMeblowa.pl Sebastian Bartkowiak z firmy Forner, "płyty laminowane z kolekcji opatrzonej logiem Cleaf, których cechą charakterystyczną są niezwykle grube struktury powierzchni, już w "zwykłym" otoczeniu urzekają unikalnym wyglądem. Jednak w połączeniu z designerskim oświetleniem robią niesamowite wrażenie".

 

To właśnie podczas wystawy VIVA Light w ramach arena DESIGN w Poznaniu mozna się było o tym przekonać. Partnerem i głównym wykonawcą ekspozycji 2016 był Forner, producent płyt w wysokim połysku i głębokim macie oraz dystrybutor włoskich płyt meblowych Cleaf.

 

Na ekspozycji pełnej niuansów wykończeniowych zaprezentowano lampy dekoracyjne wykonane z awangardowych materiałów. W Cleafowym i połyskowym otoczeniu oprawy pokazały spektrum swoich możliwości.

 

Przypomnijmy, że wraz z początkiem roku do oferty Fornera trafiło 17 nowych dekorów Cleafa wraz z nową strukturą Primofiore - inspirowaną naturalną skórą. Całość stworzyła unikalną na polskim rynku materiałów do meblarstwa kolekcję 59' by Cleaf, w skład której wchodzi 16 struktur i 59 dekorów.

 

Galerię zdjęć można zobaczyć na stronie dedykowanej kolekcji Cleafa w Polsce: www.cleaf-forner.pl

 

 

Tagi