Start produkcji w Schattdecor USA

Po 9 miesiącach budowy w zakładzie Schattdecor w St. Louis w dniu 28 stycznia 2011 zadrukowano pierwszą rolę papieru dekoracyjnego, realizując w ten sposób terminowo założony plan.

Po koniec roku 2009 Rada Nadzorcza grupy Schattdecor dała zielone światło do budowy dwóch nowych przedsiębiorstw - w Turcji i w USA. Zakład w Stambule ruszył w dniu 3 grudnia 2010 a zaraz po nim  uruchomiono zakład w St. Louis. W ten sposób zmaterializowało się marzenie pracowników przedstawicielstwa handlowego Schattdecor z USA, na czele z Tomem Drazen, by móc oferować zadrukowane papiery dekoracyjne made by Schattdecor bezpośrednio w USA i reagować szybko  na życzenia amerykańskich klientów.

 

Mimo tego że rynek amerykański wolniej wychodzi z kryzysu ekonomicznego , w porównaniu do rynku europejskiego, załoga Schattdecor z optymizmem patrzy w przyszłość. Bestsellery wzornicze firmy, które były bardzo dobrze widoczne podczas ostatnich targów meblowych w Kolonii, gwarantują grupie sukces u klientów na całym świecie. Rynek amerykański jest jednak bardzo specyficzny i stawia przed firmą nowe zadania, podkreśla szef sprzedaży grupy Roland Auer. Przy dużym zaangażowaniu i profesjonalizmie załogi oraz przy odpowiednim wsparciu finansowym, pozycja przedsiębiorstwa w Ameryce  Północnej będzie się zapewne wzmacniać.

Tagi