Targi w Katowicach – to będzie hit?

95% powierzchni targowej mamy już zarezerwowane - mówi Hanna Ochnik – Pawłowska, koordynator targów DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO ze strony Targów Poznańskich.
Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO 2010 odbędą się już w dniach 1-3 października w Katowicach. Ich organizatorami są Międzynarodowe Targi Poznańskie o raz Międzynarodowe Targi Katowickie. Rozmawiamy z Hanną Ochnik – Pawłowską, koordynatorem projektu ze strony MTP.

 

Jakie znaczenie dla branży drzewnej i meblarskiej mają targi w Katowicach?
Odbywające się od 2007 roku w Katowicach targi DREMASIELSIA – MEBLETECHEXPO wpisują się dziś na stałe w kalendarz właścicieli małych i średnich zakładów stolarskich i meblowych skoncentrowanych w regionie Górnego Śląska. Z rozmów z ich uczestnikami wiemy, iż są one dobrym momentem do spotkania się w kameralnej atmosferze z partnerami biznesowymi na kilka miesięcy po zakończeniu targów DREMA w Poznaniu.

Kto jest głównym adresatem tego wydarzenia i co pokażą w tym roku wystawcy?
Na targi szczególnie gorąco zapraszamy osoby podejmujące kluczowe decyzje o inwestycjach w firmach z branży drzewnej i meblarskiej. Będą oni mieć w tym roku okazję do zapoznania się z najbardziej aktualną ofertą maszyn i narzędzi, które przeznaczone są do zastosowania w jednostkowej produkcji, a także w mikro przedsiębiorstwach do realizacji pojedynczych zleceń. Dodam jeszcze, że udział w targach biorą bardzo ciekawe firmy oferujące mnóstwo kompleksowych rozwiązań. Swoją obecność na targach do tej pory w naszym systemie rejestracji on-line potwierdziło ponad 1 500 osób i ta liczba codziennie wzrasta.

Jak przebiega organizacja targów na obecną chwilę?
Uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że już 95% powierzchni targowej mamy zarezerwowane, ale w swojej ofercie mamy jeszcze kilka ciekawych lokalizacji zapewniających wysoką stopę zwrotu uczestnictwa w targach w postaci cennych kontaktów handlowych.

WIĘCEJ O TARGACH
 

Tagi